Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rreth Nesh

Isufi Royal Dental

Isufi Royal Dental është një klinikë dentare bashkëkohore, me një staf të specializuar në Kirurgji Orale dhe Maksilofaciale, Implantologji, Ortodonci, Protetike, Terapi dhe Estetike. Ne bëjmë bashkë Artin dhe Shkencën për të përmiresuar jetën e pacientëve tanë.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


ORARET E PUNES


E HËNË – E PREMTE
9:00 AM – 8:00 PM
E SHTUNË
9:00 AM – 5:00 PM
E DJELE
MBYLLUR

KONTAKTET


Pallati 47, Ap. 8, “Vllazën Huta“

renato_isufi@hotmail.com

+355 69 51 51 545


© Copyright 2018 – ISUFI ROYAL DENTAL. All rights reserved. Designed by EROL DIGITAL AGENCY

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.