Klinika Dentare

ISUFI ROYAL DENTAL

Me Isufi Royal Dental buzëqeshja juaj , ju rikthehet përsëri!

SHЁRBIMET TONAREZERVO TAKIMStaf Profesional

Ekipi i mjekëve të kualifikuar dhe me eksperiencë


RRETH NESH


Shërbimet

Ofrojmë e shërbime të cilësisë së lartë


SHЁRBIMET TONA


Çmimet

Çmime konkuruese dhe cilësi maksimale


LISTA E ÇMIMEVE


Rezervo Tani

Rezervo Tani online per te prenotuar nje orar


REZERVO TANIKlinika Dentare

ISUFI ROYAL DENTAL


Isufi Royal Dental eshte nje klinike dentare bashkekohore, me nje staf te specializuar ne Kirurgji Orale dhe Maksilofaciale, Implantologji, Ortodonci, Protetike, Terapi dhe Estetike. Ne bejme bashke Artin dhe Shkencen per te permiresuar jetet e pacienteve tane.

Kirurgji Maxillo-Faciale
Ramazan Isufi

Kirurg – Stomatolog

Prof. Dr. Ramazan Isufi


Konsulta me Prof. Dr. Ramazan IsufiRenato Isufi

Stomatolog

Dr. Renato Isufi


Konsulta me Dr. Renato IsufiDr Aurora Isufi

Stomatologe

Dr. Aurora Isufi


Konsulta me Dr. Aurora IsufiJu Intereson?

KONTAKTO ME NE DHE REZERVONI VIZITEN TUAJ

Shiko me teper per

SHËRBIMET TONA

Ofrojmë shërbim te specializuar me cilësi të lartë

Kirurgji Maxillo Faciale

Kirurgji Maxillo Faciale

KIRURGJI ORALE


Klinika jone ofron një shërbim të specializuar të kirurgjisë Maxillo – Faciale & Orale.


Implantologji

Cfarë është

IMPLANTI DENTAR


Implanti dentar është një rrënjë artificiale e vendosur në kockën e nofullës.


Ortodonci

Cfarë është

ORTODONCIA


Ortodoncia eshte ajo pjese e dentistrise qe merret me drejtimin ose levizjen e dhembeve.Terapi Dentare

Trajtimin terapeutik të dhëmbëve

TERAPI DENTARE


Trajtimi i dhembeve te prishur
Rikonstruksionet me vidë dhe kompozitë


Ortopedi

Kurorat dhe urat fikse

ORTOPEDI


Kellefet permanent mund te behen prej materialesh te ndryshme,si vetem metal, metal dhe porcelan, mund te jene zirkon porcelan dhe vetem porcelan.


Profilaksi

Pastrim Gurezash

PROFILAKSI


Prania e gurezave e veshtireson pastrimin e dhembeve me furce dhe fijen dentare,duke cuar ne krijim e kaviteteve
Zbulo të rejat më të fundit 
Na ndiqni ne Facebook!


ORARET E PUNES


E HËNË – E PREMTE
9:00 AM – 8:00 PM
E SHTUNË
9:00 AM – 5:00 PM
E DJELE
MBYLLUR

KONTAKTET


Kryqëzimi i farmacisë 10, “Rruga e Dibrës 10, Tirana, Albania“

renato_isufi@hotmail.com

+355 69 51 51 545


© Copyright 2018 – ISUFI ROYAL DENTAL. All rights reserved. Designed by EROL DIGITAL AGENCY.Privacy Policy